KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 7965123
nr 796 5123
Kolteckning
Evert Taube, signerad, 29x42
Utrop:
300 kr
Såld:
900 kr
måndag 10 december 2012
kl 18:08:58
100 kr
200 kr
200 kr
300 kr
400 kr
400 kr
500 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr